BOSS TURKISH IPTV PC/ Telefon/ Tablet/Mag250-254/ Uydu Alıcısı/ Enigma2/ Smart Tv

Boss iptv hizmetlerinden memnun musunuz?

• Hiç memnun değilim :mad:

Votes: 1 16.7%
  • Fena değil :confused:

• Memnunum :)

• Çok memnunum :cool:

Votes: 3 50.0%

• Total voters
    6
Öne çıkan konu #1
BOSS TURKISH IPTV PC/ Telefon/ Tablet/Mag250-254/ Uydu Alıcısı/ Enigma2/ Smart Tv

Müşteri Yorumları
Herkese mrb,
Bırakın satış yapmayı, arkadaş paypal ile yaşadığım soruna dahi kayıtsız kalmadı. İyi niyetli, hızlı cevap veren, yayın kalitesi olarak asla pişman olmayacağınız hizmet sunuyor. Düşünmedem alın aldırın. Eyvallah kardeş. Teşekkürler.
test yayin istedim hemen verdi test etim hosuma giti ve bende iki cihaz vardi dm8000 ve mag250
mag250 icin almayi kararverdim yardimlarin dolayi tesekur ederim yardimci da oldu
Kanallar 10 Numara takilma kayma kopma yok !!!!!
ayrica bu Saticida baska yerde bulamicaniz HD Kanallari ve Sinema Kanallari da mevcut
Kanal degistirme süresi örcebildigim kadariyle 0,5 altinda cok hizli bir sekilde aciliyor kanallar

hemen alin gönül rahatliyla, satici 24 Saat hizmet veriyor, Email ve Skype atilan sorulara !!!!
2 tane aldım memnunum gayet iyi ayrıca günün her saati yardımcı olabilen bir arkadaş tavsiye ederim.

Teşekkürler
Arkadastan test yayini istedim. Daha bes dakika gecmeden sagolsun test yayinini gönderdi. Yaklasik yarim saattir bakiyorum. Kanallarin hepsi kesintisiz, donmasiz ve iyi bir görüntü kalitesinde.
5 dk denedim 12 aylik aldim super kalite hizmeti ayrica bir kalite.. Boyle devam kardes !!
2 adet aldim insaalllah devamli gosterir su an itibari ile cok cok memnunum,
kardesim de 3 uyelik alacak ,,,,,super super
VLC Player ile denedim muşteşem çalışıyor. Teşekkürler patron!
Gercekden cok basarili..teknik servis 10 numara..aninda dönüs
dünkü maçı sıkıntısız izledim.özellikle yabancı spor kanalları görüntü açısından çok net.
bugun 6 aylik aldim.Forumlarda herkesin memnun oldugunu okuduktan sonra test bile istemeye gerek gormedim.Ancak Bosscccam kendisi test vermeyi teklif etti.Boylesi az bulunur.Satin aldim,hersey sorunsuz calisiyor.Emeginize saglik.
Suan mac isliyorum. Testden sonra hemen 6 aylik aldim. Her yazdigimda en gec 10 dak sonra cecap geldi. Gercekten süper fiyat bei süper kalite. Tavsiye ederim.
Bende yeni katildim gercekten görüntü kalitesi kusursuza yakin cok memnunum.
2 tane aldım memnunum gayet iyi ayrıca günün her saati yardımcı olabilen bir arkadaş tavsiye ederim.

Teşekkürler
Hizli cevap, bir sürü kanal ve iyi kalite. Hepside uygun fiyata tavsiye ederim
1 haftadır kullanılıyoruz 2 tane aldık arkadaşla ve takılmıyor.Arkadaş her türlü soruya 24 saat cevap veriyor ve yardımcı oluyor. Tek eksiği bazı kanallar bant yayını o kadar.Herkese tavsiye ederim
süper kalite, süper serviz.

super Qualität und super service.

ich hoffe in Zukunft auf noch mehr Kanäle.

Preis&Leistung TOP
Denilen kanallar mevcut gayet kaliteli, 6 aylik satin aldim, her hangi bir problemde hemen cevap aliyorsunuz. herkese tavsiye ederim.
Testden sonra hemen 6 aylik aldim. Her yazdigimda en gec 10 dak sonra cecap geldi. Gercekten süper fiyat bei süper kalite. Tavsiye ederim.
Süper Kalite,son derece yardimci arkadas herkese tavsiye ederim,böyle tadi cikiyor iptv nin
Great Seller. Got Connected in 5 Minutes. Quick changing of channels was so impressed bought 1 Year Subscription. Highly Recommend This Seller.
24 saatlik test aldım fakat 2 saat geçmeden 6 aylık almaya karar verdim şimdilik herşey süper herkese tavsiye edebilirim
arkadaslar,bende aldim,super calisiyo,ve gunun her saatinde yardimci oluyo,cok iyi bir arkadasimiz,helal olsun kardesim
Su an güzel calisiyor. Arkadas cok atik. tesekkürler.
ay
1 günlük test sonrası karar vermek çok kolay oldu
Tavsiye ederim herkese
bir haftadir kullaniyorum cok guzel calisiyor hic sorun yok simdilik, herkese tavsiye ederim ayrica ilgilenen arkadasada tesekkur ederim cevaplar cok hizli
Yayın gayet güzel ve piyasada bulunabilecek en iyi fiyat/performans oranına sahip. Teşekkürler :)
Güvenilir satıcı çok teşekkür ederim
super kalite.. ve Skype uzerinden herzaman sorulara hazir arkadas..
hizli servis ve hemen mailime cevap yazma 6 aylik aldim memnunum
Güzel Yayin Kaliteli Hizmet, Simdilik Hersey 10 Numara...
süper technik yardimi aldim tavsiye ederim
Oncelikle derbi icin aldim ve kesintisiz donmadan izledim. Gercekten cok kaliteli yayinlar. Tesekkur ederim.
Süper servis. Süper kalite. Süper hiz. Tavsiye edilir herkeze. Ben pisman olmadim. Emeginize saglik.
Selamlarla leonardonl / magic_008
SÜPER Kalite, Süper Hizmet !!! Bende memnunum... Umarim hersery böyle kalir ! Herkese Tavsiye edebilirim !
Test Ettim begendim,süper calisiyor.herkese tavsiye ederim
dün aksam test istedim, bir saat sürmedi
ertesi gün baktim süper paypallle ödedim
aktif hale geldi bir seneligine
tskler ve süper, tavsiye ederim herkese
test edip aldim, cihaza yüklememde yardimci oldu ve donusler gayet hizli. cok teşekkürler.
Arkadaslar bende bugün aldim. 1 Gün denedim . Kaliteli Hizmet (böyle kalir Insallah) Yayinda gayet güzel ! Deneyin sizde görün ! Karar sizin. Simdiden Kurban Bayraminiz mübarek olsun !!
Testden sonra hemen aldim. Iyi kalite, servis super. Teshekkur ederim.
süper fiyat, süper kalite, tavsiye ederim
Test ettim güzel, tavsiye ederim
bende 2 tane 6aylik aldim tavsiye ederim
Süper !! Herkese tavsiye !!
Kalite super,servis mukemmel,fiyat muhteşem gonul rahatlığıyla tavsiye ederim. :)
Cok Güvenli satıcı . Teşekkür ederim .
10 numara başka yerde iptv alıcam diye uğraşmayın.
Kalitesi cok iyi, gün boyu sorular olursa skype da online, 6ay aldim, tavsiye ederim :)

Last edited: